Çeyrek asırdan beri faaliyet yürüten firmamız leziz ve sağlıklı tatlılarını halka uygun fiyatlarla dağıtmaktadır. İzmir lokma fiyatı en uygun firmalardan birisi olmak pek çok fedakârlığı beraberinde getirmek demektir. Kaliteli bir lokmanın belli bir üretim maliyeti bulunmaktadır. Her şeyden önce kaliteli bir malzeme kullanıldığı için fiyatı ona göre olacaktır. Kaliteli un, şeker ve yağ kullanmak lokmada bariz farklılıklar oluşturmaktadır. Çünkü ana malzemeler bunlardır ve bunlardan birisinin kalitesi farklı olduğunda tatlının tadı tamamen değişmektedir.

Lokma dökümünde birinci sınıf malzeme kullanmanın tek başına kaliteli bir lokma oluşturmak için yetmeyeceğini söylemiştik. Ayrıca neyi nasıl yapacağını bilen bir usta da çok önemlidir. Usta hangi malzemeyi ne kadar karıştıracağını ne kadarlık bir süre kullanacağını çok iyi hesaplaması gerekmektedir. Deneyimli ve yetişmiş eleman bulmak bu sektörde oldukça zordur. İzmir lokma fiyatı belirlenirken bütün bu faktörler göz önünde bulundurulmalıdır.

Firmamız İzmir içinde istenilen her yere hangi zaman diliminde olursa olsun önceden belirlenmesi şartı ile hizmet vermektedir. İzmir lokma fiyatı açısından şehir içindeki mesafeler çok fazla bir farklılık göstermemektedir. Fakat şehir dışına çıkıldığında gidilen mesafeye bağlı olarak fiyat değişkenliği göstermektedir.

İzmir lokma fiyatı neye göre belirlenir

Pek çok müşterimiz lokma dağıtım anında kendileri de dağıtıma katkıda bulunmak istemektedirler. Bu tamamen müşterilerimizin kendi tercihleri olup bizim fiyatımız ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. İzmir lokma fiyatı tatlının yapımından dağıtılmasına ve etrafın temizliğine kadar olan bütün süreç bize ait olmaktadır.

Lokma tatlısının dağıtılış amacı da fiyatı belirleyen bir etken değildir. İster bir iş yeri açılışı olsun isterse bir sünnet töreni bizim açımızdan hiçbir farklılık yaratmamaktadır. Bizim için sadece personelin duruşu ve ifadesinde bir takım değişiklikler oluşturmaktadır. Örneğin bir nişanda herkes güler yüzlü yaklaşmak buna karşın bir ölü anmasında ciddi bir ifade takınmak gibidir.

İzmir lokma fiyatı belirlenirken kuşkusuz ki en önemli unsur dağıtılacak tatlının miktarı ve ya kişi sayısıdır. Takdir edersiniz ki dağıtılacak kişi sayısı arttıkça kullanılacak un, şeker ve yağda artmakta bu da girdi maliyetinin dolayısı ile satı fiyatının da artması demektir.

350 kişilik 300 TL

400 kişilik 350 TL

500 kişilik 400 TL

İzmir lokma fiyatı