Lokmacı olarak 1995 yılından bu yana İzmir merkez ve ilçeleriyle, Ege’nin tüm illerinde dört ayrı ekip ve araçlarımızla aynı anda hizmet vermekteyiz. Hizmet politikamız kalite ve sağlığa uygun koşullarda üretim yaparak, Ege’nin incisi İzmir’in vazgeçilmez yerel tatlısı olan lokmayı siz halkımıza ekonomik koşullarda sunmaktır.
Lokmacılıkta en son makine ve teknik donanıma sahip olan firmamız malzemede de kaliteden ödün vermemektedir. Doğal un, halis Ayçiçek yağı ve glikoz şurubu içermeyen özel formüllü şerbetimizle hazırladığımız ve el değmeden lokma döküm makinesi ile döktüğümüz lokmalarımızı, hem lezzeti, hem de hijyeniyle, hayır işlerinizde gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.
Orkide, Pehlivanoğlu, Trakya Birlik, Biryağ, Tansaş, Migros, Kipa, Şok, Divan Otel, Diasa, Koçtaş ve Süper Online firmalarının tanıtım, açılış ve fuar dönemlerinde hizmet verdik.
Hatay ve Güzelyalı şubelerimizle uzun yıllardır halkımıza hizmet vermekten ve İzmir’de lokma denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamıza güvenerek her zaman bizi tercih etmiş olan ve bize bu gururu yaşatmış olan İzmir halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz.