Lokmacı olarak 1995 yılından bu yana İzmir merkez ve ilçeleriyle, Ege’nin tüm illerinde dört ayrı ekip ve araçlarımızla aynı anda hizmet vermekteyiz. Hizmet politikamız kalite ve sağlığa uygun koşullarda üretim yaparak, Ege’nin incisi İzmir’in vazgeçilmez yerel tatlısı olan lokmayı siz halkımıza ekonomik koşullarda sunmaktır.
Lokmacılıkta en son makine ve teknik donanıma sahip olan firmamız malzemede de kaliteden ödün vermemektedir. Doğal un, halis Ayçiçek yağı ve glikoz şurubu içermeyen özel formüllü şerbetimizle hazırladığımız ve el değmeden lokma döküm makinesi ile döktüğümüz lokmalarımızı, hem lezzeti, hem de hijyeniyle, hayır işlerinizde gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.
Orkide, Pehlivanoğlu, Trakya Birlik, Biryağ, Tansaş, Migros, Kipa, Şok, Divan Otel, Diasa, Koçtaş ve Süper Online firmalarının tanıtım, açılış ve fuar dönemlerinde hizmet verdik.
Hatay ve Güzelyalı şubelerimizle uzun yıllardır halkımıza hizmet vermekten ve İzmir’de lokma denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamıza güvenerek her zaman bizi tercih etmiş olan ve bize bu gururu yaşatmış olan İzmir halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tadım Lokma Faaliyetleri

Firmamız pastacılık ve tatlıcılık olarak başladığı yolculuğuna İzmir lokmacı olarak devam ettirmektedir. Firmamız bütün ürünlerinde birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Sadece lokma ve çeşitleri değil aynı zamanda pilav, helva, aşure gibi bazı yan ürünleri de servis etmekteyiz. Bütün ürünlerimizde en iyi hizmet kalitesi ile hayır işlemek isteyen herkesin yanındayız.

Tadım lokma faaliyetlerinin neleri içerdiğini ne gibi bir hizmet verdiğimizi biraz açıklayalım. İzmir lokma elbette en başta gelmektedir. Lokmanın bütün çeşit ve sunumlarını el değmeden gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimizi de oldukça uygun fiyatlarla sunmakta ve bu alanda da rakibimiz olmadığını söyleyebiliriz.

Tadım Lokma Hakkında

Tadım lokma firması hakkında ayrıntılı bilgi vermeden önce size kısaca İzmir lokma tatlısı hakkında bilgi verelim. Bildiğiniz üzere lokmanın geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Lokma demek gönül birliği demektir. Lokma demek dayanışma ve paylaşım demektir. Lokma demek gönülden yapılan bir duadır.

Tadım lokma firması hayır sahibi vatandaşların sokakta, yolda, camide her yerde bir temsilcisidir. Onların duygularının, paylaşım ve dayanışma isteklerinin önemli bir vasıtasıdır. Bizim için hayırsever vatandaşın güvenini kazanmak en önemli olgulardan birisidir. Onların güvenini kaybedeceğimize işimizi kaybederiz daha iyidir.

Tadım Lokma Vizyonu

Tadım lokma geçmişten gelen İzmir lokma dökümü geleneğini en iyi bir şekilde yapmak için elinden gelen bütün çabayı göstermektedir. Bizden sonra da bu geleneğin yaşatılması için şuan lokma dağıtımının en iyi bir şekilde yapılması gerektiğiniz düşünüyoruz. Geçmişi ve geleceği bir arada görmek istiyorsanız Tadım lokmaya bakmanız yeterli olacaktır.

Tadım lokma demek modernlik ve yenilik ile eş anlamlıdır. İlk mobil araçları sektöre sokan, lokma dağıtımının pratik ve daha kolay olmasına kafa yoran firmadır. Bu anlamda lokma fiyatlarının daha da uygun bir hale gelmesinde de Tadım lokmanın etkisi büyüktür. Bizim kazancımız hayır sahibinin gönlünü kazanmakla eş değerdir. Çünkü bu şekilde biliyoruz ki başka hayırsever vatandaşların da gönlüne bir yol açmış olmaktayız.

Biz ürünlerimizde her zaman en iyi malzemeyi kullandığımızı vurguladık. Elbette her hangi bir marka üzerine sabit bir çalışma yapmıyoruz. Bizim en iyiyi bulma arayışımız hiçbir zaman bitmez. Çünkü çalıştığınız firmaların bugünü ve yarını çok farklı olabilmektedir. Yeni ürün deneme çalışmalarımızda sürekli bir şekilde yapılmakta olup ara ara bu ürünleri piyasaya sürmekteyiz.

lokma firması hakkında