1980’lı yıllardan itibaren İzmir lokma firması olarak başlamış olduğumuz bu yolculuğumuzda kurumsal anlayışın önemine sahip bir firmayız. 1982 yılında pastacılık ve tatlıcılık olarak başlamış olduğumuz bu yolculukta İzmir lokma tatlısının yapımı ve dağıtımında uzmanlaşarak devam etmekteyiz.

Geleneksel lokma üretimini yapıp sürdürmede etkin bir rol oynamaktayız. Lokmalarımızın lezzetini her geçen gün daha da mükemmele yaklaştırmaktayız. Yenilikçi bir anlayışla kurumsal lokma dağıtımı yapmaktayız. Kalıcı bir kurumsallığın oluşturulmasında yenilikçi anlayışın çok önemli olduğunu düşünüyoruz.

İzmir Lokma Kurumsal

Lokma şehir İzmir’de kurumsal bir anlayışla hizmet veren lokmacı firmasının sayısı çok fazla değildir. Lokma firmalarının çoğunun kurumsal bir yapı oluşturma gibi bir dertleri de yoktur. Çünkü bir ustanın yönetimi altına olan küçük firmalardır. Kurumsal firmanın lokma dağıtımında ne kadar önemli olduğu hayırsever vatandaşlarımız tarafından oldukça iyi bir şekilde değerleri anlaşılmaktadır.

İzmir lokma tatlısı son birkaç yıl içerisinde başka şehirlerde de dağıtımı yapılmaya başlanmaktadır. Başka şehirlerde lokma dağıtımı ya da organizasyon işini yapmak isteyen insanların ilk başvurdukları kaynak biz olmaktayız. Bu kişilerin kurumsal bir firmanın önemini kavramaları ve bize başvuru yapmaları anlamlıdır. Çünkü burada yapılacak işinde güzel ve doğru bir yolda olacağının önemli bir göstergesidir.

Kurumsal İzmir Lokma Firması

Lokma ustalarının firmalaşma yoluna girmeleri çok kısa bir zaman dilimine denk gelmektedir. Bundan on yıl öncesinde lokma firması diye bir şeyden bahsetmek söz konusu değildir. Fakat günümüzde hızlı bir şekilde lokma ustalarının firma kurulmalarına öncülük ettikleri görülmektedir. Kurumsal İzmir lokma firması olmanın çeşitli zorlukları vardır. Fakat bu yola baş koyan insanların rahatlıkla başa çıkabileceği sorunlardır.

Kurumsal İzmir lokma firması olmanın ilk şartı yasal, vergi levhası olan bütün belgeleri tam bir firma olmaktan geçmektedir. Daha sonra oluşturduğunuz bu yapının firmanın bütün kurumlarında aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Kurumsal bir firma ile sıradan bir firma arasındaki fark bir örnek verelim. Sıradan bir firma kullandığı malzemeleri rastgele seçer. Kurumsal firma ise özenle nereden alması gerektiğini çok iyi bilir.

Lokma Dağıtımında Uyulması Gerekenler

Lokma dağıtımı yaptıracak vatandaşlarımız ister sıradan bir firma ile çalışın isterse de kurumsal bir firma ile bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece güzel bir lokma dağıtımı yaptırmanız mümkün olacaktır. Önemli olanları sizler için maddeleştirerek yazıyoruz.

  • İlk olarak lokma dağıtımı yaptıracağınız firmanın yasal olmasına özen gösteriniz. Bunu öğrenmenin yolu da gerek belgelerini görerek gerek fatura alarak sağlayabilirsiniz.
  • Lokma dağıtımı yaptıracağınız firmanın sağlık ve temiz bir üretim yaptığından emin olunuz. Bunu da sağlamanın yolu firmanın denetime açık olmasıdır.
  • Hayır için İzmir lokma dağıtımı yaptırmak isteyen vatandaşlarımız firmanın referanslarını mutlaka kontrol etmelidirler. Böylece firmanın çalışması hakkında en kaba fikri almış olursunuz.
  • Son olarak çalışacağınız firmanın dürüst ve güvenilir bir firma olup olmadığını kontrol edin. Bunu da gerek netten gerekse de etrafınızda lokma dağıtan insanlara sorarak yapabilirsiniz.

Kurumsal Lokma Firmasının Avantajları

Kurumsal bir firma ile çalışmanın birinci avantajı firma adına bir leke gelmesini istemez. Bu yüzden de yapacakları lokma dökümü güzel olmak zorundadır. Kurumsal İzmir lokma firması ile çalışmanın bir diğer avantajı temiz ve sağlıklı bir dağıtım alacak olmanızdır. Sıradan bir lokmacı ile kurumsal bir lokmacı arasındaki büyük farklardan bir tanesi de budur.

Pek çok insanın lokma dağıtımı yapacağı zaman aklına gelmeyen ama başına sıkça gelen bir olayda verilen sözün zamanında gerçekleşmesidir. Sıradan firmalara yapılan en büyük eleştirilerin başında söz verdikleri saatte yerinde olmamalarıdır. Kurumsal bir firmada böyle bir sorun yaşamanız mümkün değildir.

kurumsal izmir lokma firması