Torbalı Lokma

İzmir’in simgesi olan İzmir lokma tatlısı üretimi ve dağıtımını Torbalı lokma firması olarak 1994 yılından bugüne kadar faaliyet yürütmekteyiz. Torbalı son zamanlarda İzban metronun da faaliyete girmesi ile birlikte oldukça büyük bir gelişme ve değişim göstermektedir. Şehre girer girmez modern ve yeni binalar hemen göze çarpmaktadır. Yeni evi için lokma döktürmek isteyen birçok vatandaşımız bizimle irtibata geçmesini öneririz.

Torbalı lokma firması olarak son yapmış olduğumuz kampanyalar neticesinde Torbalı halkının lokma ihtiyacına doğru ve düzgün bir cevap verdiğimiz buradan gelen taleplerin sayısından anlaşılmaktadır. Torbalı halkının ödeme gücüne göre gayet mantıklı İzmir lokma fiyatı vermemiz sonucunda buradaki talepleri karşılamakta zorlandığımızı belirtmeden geçmeyelim.

Düzgün Torbalı lokma dökümü

Torbalı’nın İzmir’e olan mesafesi göz önünde bulundurulduğunda birçok firmanın burada lokma dökmek istememesi anlaşılır gibi gözükebilir. Oysa Torbalı insanının hayırseverlik ve paylaşımcı özelliği oldukça yüksek seviyelerde olup mesafeden kaynaklı yol parasını seve seve karşılamaktadırlar. Tek istedikleri yapmış oldukları hayrın düzgün bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak Torbalı lokma firması ile çalışmaktır.

Düzgün bir lokma firmasında neler olmak zorundadır. İlk olarak sağlıklı ve leziz bir lokma üretimini gerçekleştirmelidir. Bunun için de ürünlerinde kaliteli ve taze malzemeler kullanması zorunludur. Birçok firma kaliteli malzeme kullanmayı es geçmekte daha çok ikinci sınıf ürünler kullanarak daha düşük maliyetle daha çok kazanç elde etmeye çalışmaktadırlar. Bu durum da halkın sağlığı üzerine olumsuz etkiler oluşturabilmektedir.

Lokma döküm kazanlarındaki gelişmeler birçok lokma ustasının işini kolaylaştırmanın yanı sıra bu işi çok basit olarak algılayan birçok insanın da sektöre girmesinin önün açmıştır. Bu da beraberinde iyi ve kaliteli lokma sorununu ortaya çıkarmaktadır. Şimdiye kadar bırakın lokma dökümünü her hangi bir pastacılık veya tatlıcılık ile uğraşmayan bu insanların yaptıkları lokma elbette bir şeye benzememektedir.

torbalı lokma

Siz de fikrinizi belirtin

× Whatsapp yazın