Şirinyer Lokma

Şirinyer lokma firması olarak yaklaşık çeyrek asırdan beri faaliyet yürütmekteyiz. Birinci sınıf bir hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz leziz lokmaların tadına bakmayan Şirinyerli yok gibidir. Köklü bir geçmişe sahip olan firmamız birinci kalitede kullandığı malzemeler ile en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Firmamızın yapmış olduğu lokma dökümlerinde şimdiye kadar memnuniyet duymayan hayırsever vatandaşımız bulunmamaktadır.

Köklü bir geçmişe sahip olan firmamızın yaptığı İzmir lokma tatlısı sevilerek tüketilen bir yiyecektir. İzmir insanının severek tükettiği bu tatlı un, yağ ve şeker gibi temel gıda maddelerinden yapılmaktadır. Unun mayalandırılarak hamur haline getirilmesi ve bu hamurun kızartılması sonrasında şerbetlendirilerek servis edilmesi ile hazırlanır.

Şirinyer lokma firması olarak tarihten gelen bu lezzeti ve geleneği en iyi bir şekilde yaşatmak için elimizden gelen bütün çabayı göstermekteyiz. Geçmişten beri sünnetlerde, cenaze anmalarında, yeni dünyaya gelen bir bebek için lokma döktürülmektedir. Günümüzde de bu gelenek olduğu gibi devam etmektedir. Ayrıca ek olarak iş yeri açılışları ve tanıtımlarında lokma döktürmek oldukça fayda sağlamaktadır. Hem tanıtım açısından hem de manevi açıdan büyük bir destek olmaktadır.

Özel günlerinizde Şirinyer lokma

Bir yakınınızı kaybettiniz ve onun arkasından yüzlerce dua almasını istiyorsanız lokma dağıtımı bu iş için idealdir. Siz mevlitlerinizde misafirlerinizle ilgilenirken biz lokmamızı hazırlayıp, dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. El değmeden hazırlanan lokmalarımızı istediğiniz miktarda lezzetli ve sağlıklı bir şekilde sunmaktayız.

Şirinyer lokma firması olarak bütün ürünlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Lokma yapımına yıllarını vermiş ustalarımız tarafından lezzetli ve sağlıklı lokma üretmek bizim işimizdir. Lokma İzmir insanı için önemli bir dayanışma ve paylaşımın simgesidir. Hiçbir zaman basit bir tatlı olmamıştır. Ölenlerin arkasından lokma dağıtarak hem insanların tatlı bir şeyler yemesini sağlamıştır. Hem de ölen kişiyi dualarla yolcu etmeye yaramaktadır.

Şirinyer lokma firması seçiminde tek kriteriniz fiyat olmamalıdır. Fiyat elbette önemlidir. Yüksek rakamlarla lokma döktürmenin bir mantığı yoktur. Fakat ucuz lokma döktürmek isterken kötü bir lokma dağıtmanın da hiçbir anlamı yoktur. Bir kere dikkat etmeniz gereken temiz ve sağlıklı bir İzmir lokma dağıtımının yapılması gerekmektedir. Daha sonra lezzetli bir tatlı yapılmalıdır. Fiyat en son bakacağınız kriter olmalıdır.

Şirinyer lokma

Siz de fikrinizi belirtin

× Whatsapp yazın