Kiraz Lokma

Kiraz lokma firması bulmak herhalde son zamanların en çok aranmasına karşın en zor işlerinden birisidir. Bunun sebepleri bellidir. Birincisi Kiraz’ın çok fazla gelişmiş olmaması en büyük etkendir. Burada yerleşik olarak faaliyet gösteren firma yok dense yerinde olacaktır. Amatör olarak birkaç kişi bu işi yapmaktadır. Fakat bunların vermiş olduğu İzmir lokma hizmeti insanları tatmin etmemektedir. Amatör bir ruhla yapılan bir işin elbette artıları olacaktır. Fakat profesyonel bir hizmet almak her zaman için tercih edilir.

Kiraz lokma dökümü ve dağıtımını profesyonel bir şekilde icra eden firmamız uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahiptir. Deneyim ve tecrübe her işte önemlidir. Ama Lokmacılık sektöründe önemi çok daha fazla olmaktadır. Lokma dökümü dışardan bakıldığı gibi kolay bir iş değildir. Birçok püf noktası olan detaylı ve birikim gerektiren bir iştir. Örneğin kalabalık bir yerde hızlı ve seri olmak herkesin yapabileceği bir iş değildir.

Kiraz Lokma Dağıtımı

Kiraz ilçesinin İzmir’e olan uzaklığı en büyük handikapıdır. Lokma firmalarının çoğu buraya gelmek istememektedirler. Çünkü yakıt ücreti oldukça fazla tutmaktadır. Bu durumu aşmak için firmalar lokma fiyatına yakıt ücreti de eklemektedir. Buda hali ile lokma fiyatının yükselmesine yol açmaktadır. Kiraz halkı da yüksek lokma fiyatlarından şikâyet etmektedirler. Çünkü Kiraz insanı da manevi dünyası oldukça gelişkin insanlardan oluşmaktadır. Bu duruma çare olarak şöyle bir çözüm bulduk. Yakıt ücretinin yarısını siz karşılayın kalan yarısını da biz karşılayalım. Böylece hem bizim de karımız çok fazla azalmadan sizin de ihtiyacınızı karşılamış olduk.

Kiraz lokma dağıtımını profesyonel bir şekilde yapan firma olarak birkaç hususu belirtmek isteriz. Bir kere korsan firmalara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Bu firmalar ucuz lokma diyerek insan sağlığını tehdit eden üretimler yapmaktadırlar. Kalitesiz ürünlerin yanı sıra bayat ürün kullanmakta hiçbir sakınca görmemektedirler. Bu firmaların tek bir amaçları vardır. Oda sizden daha fazla para koparmanın derdindedirler.

Oysa Profesyonel bir firma olarak biz Kiraz halkının acısına ve sevincine ortak olmaktayız. Gerek fiyat politikamız ile gerekse kaliteli üretimlerimizle, gerekse de birinci sınıf işçilik ile size en iyi hizmeti vermekteyiz.

Kiraz lokma

2018-07-10T15:06:04+00:00 Tags: , , |

Siz de fikrinizi belirtin

× Whatsapp yazın