Kemalpaşa Lokma

Kemalpaşa lokma firması olarak İzmir’in bu hızla kalkınan hem tarım hem de sanayi ilçesinde faaliyet yürütmekteyiz. Kemalpaşa yaklaşık yüz binlik nüfusu ile oldukça haraketli bir kenttir. Her kesim ve sınıftan insanın bir arada yaşadığı oldukça kozmopolit bir yerleşim yeridir. Buradaki insanlar çeşitli nedenlerle lokma dökümü gerçekleştirmektedirler. Ya ürününü toplayan çiftçi bir hayır işleyeyim demekte ya da ihracat yapan bir sanayici hayır işlemek istemektedir. Elbette klasik geleneksel lokma dökümü nedenleri de vardır.

Burada lokma döktürmek isteyen vatandaşlarımızın en sık karşılaştığı sorun Kemalpaşa lokma firması bulmadaki sıkıntıdır. Yerleşik olarak faaliyet gösteren firma sayısı yok denecek kadar azdır. Bu durum da insanlar ister istemez İzmir’den lokmacı arayışına girmektedirler. İzmir lokma firmaları ise buraya gelmek istememektedirler. Buranın İzmir’e olan uzaklığı bir handikap oluşturmaktadır. Biz ise bu vatandaşlarımıza hizmeti götürmek için mesafe gibi bir nedenin arkasına sığınmıyoruz. Nerede oluşa olsun en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmekteyiz.

Kemalpaşa lokma dökümünün zorlukları

Biz tüzel kişiliğe sahip kurumsal bir lokma firması olmaya çalışmaktayız. Bunun yolu da en iyi hizmeti, zamanında tam ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışarak olmaktadır. Her hangi bir Kemalpaşa lokma firmasından en büyük farkımız sadece hizmetimizin kalitesi değildir. Aynı zamanda her zaman için muhatap bulabileceğiniz bir firmadır. Vergisini ödeyen sağlık kontrollerini yerine getiren kısaca her anlamı ile güvenebileceğiniz bir firmadır.

Bir de korsan firmalar vardır. Günübirlik tek amacı kar olan işletmeler.  Bu firmaların tek yaptıklarını insanların paralarını alıp karşılığında en kötü hizmeti vermeleridir. Bunlara karşı çok dikkatli olmak zorundasınızdır. Ne üretimleri bir şeye benzemekte nede istenilen miktarda bir döküm yapmaktadırlar. Her yönü ile insanları kandırmak için gelip geçici olan bu firmalardan uzak durmanız sizin faydanızadır.

Kemalpaşa lokma firması olarak önce insanların sağlığını daha sonrada duasını düşünmekten başka bir derdimiz yoktur. İşinin ustası personelimiz her zaman size en iyi hizmeti vermek için beklemektedirler. Tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

kemalpaşa lokma

Siz de fikrinizi belirtin

× Whatsapp yazın