İnsanlarımız üzüldüğünde, sevindiğinde, umut ettiğinde, kaza bela atlattığında, felaketi savuşturduğunda, müjdeli haber duyduğunda lokma döktürüp paylaşmak ister dua almak ister, dua ortaklığı yapmak ister. Olurda doğum yaptığında, erkek çocuğunu sünnet ettirdiğinde, nişanladığında, askere gönderdiğinde, evlendirdiğinde, kız çocuğu iyi bir okul, iyi bir eş, iyi bir iş bulduğunda lokma döktürmek adettir bu şehirde. Lokma damak tadı, gönül tadıdır ay zamanda, dostluk tadı, paylaşım tadıdır.

Karşıyaka lokma firması arayan yurttaşımızın da gerekçesi ne olursa olsun aradığı sadece tatlıcı değildir, aradığı sadece lokma ustası da değildir. Elbette iyi bir lokma ustası arar fakat tatlı lokması ustalığı yanında gönül ustalığı, yürek ustalığı, dostluk ustalığı halden anlama ustalığıdır asıl olarak aranan. Gönülden, duadan, ruhtan, sevinçten, kederden, umuttan, dilekten bihaber olanların lokma dökmesi abestir. Bu abeslik işine de yansır elbette.

Karşıyaka Lokma Firması

Karşıya lokma bu neden ile sadece lokma değildir. Biz lokma hizmeti sunarken elbette önce kalite önce iş şiarı ile hareket ediyoruz. Fakat işimize ruhumuz, işimize duamı, işimize dileğimiz, işimize umudumuz karışıyor. Bizim Karşıyaka lokmamıza tat veren sadece şeker değil elbette. Lokmamızın asıl tadı İzmir lokma ile buluşan yüreklerin duası dileğidir.

Karşıyaka lokma firması arıyorsanız, kalite ve nitelik açsından biz bilgi sunarız, tercih elbette size aittir. Piyasa dolandırıcı bir çok firmanın olduğunu bilmenizi isteriz. Maalesef bu alan dahi istismar edilmektedir. Kalitesiz ötesi hastalık saçan pis yağların, pis unların, pis şekerlerin kullanılarak yapılan lokmaların ucuz diye piyasaya sunulduğunu, böylesi dolandırıcı Karşıyaka lokma firmaları olduğunu bilginize sunarız. Ucuz Karşıyaka lokma fiyatı adı altında, sadece sizin değil, o lokmayı tüketen onlarca insanın sağlığı tehlike altına sokulmaktadır. Buna siz değil kimse fırsat vermek istemez.

Karşıyaka lokmacısı olduğunu söyleyen kişi ve kurumlara, firmalara karşı lütfen yeterince araştırma yaparak , bilgi sahibi olunuz.

Karşıyaka lokma