Son dönemde oldukça hareketli günler geçiren sektörlerden birisinde Buca lokma firmaları kendilerini göstermek için kıyasıya bir rekabet içerisine girmişlerdir. Bu rekabeti bizim gibi her şeyin hakkını vererek yapanlar olduğu gibi haksız bir şekilde yerine getirenler de bolca bulunmaktadır.  Hakkını vererek yapan firmaların sayısında her geçen gün azalma yaşanmaktadır. Bunun sebeplerinden birisi yukarda da söylediğimiz gibi haksız rekabetin yıkıcı etkisi olmaktadır. Buna rağmen korsan firmaların sayısındaki artış da oldukça üzücü bir durumdur.

Buca lokma firması denildiğinde ilk akla gelmesi gereken yılların deneyim ve tecrübesi ile birbirinden lezzetli ve sağlıklı tatlılar yapan firma anlaşılmalıdır. Oysa son dönemde hızla artan merdiven altı üretimler yüzünden Buca lokma firmaları hiç te iyi bir şekilde anılmamaya başlanmıştır. Bu durumdan çıkış için yapılması gereken ilk iş halkımızın hızla bilinçlenmesidir.

Buca Lokma Firması

Korsan firmaların üretim ve dağıtım yaptığı bir yere bir daha uğramaması son derece doğal olup normal olmayan bu firmaların bıraktığı tahribatı bizim temizlememiz gerektiğidir. İzmir lokma firması olarak her gittiğimiz yerde lezzetin yeni adı olarak anılmaya başlanmak da bizim için oldukça gurur vericidir.

Lokmalarımızın lezzeti elbette ustalarımızın deneyim ve tecrübesinin yanında kullanılan malzemelerde her zaman için alanlarında en iyi firmalardan oluşmaktadır. Buca lokma firması olarak kullandığımız şekeri her dönemde şeker pancarından üretilen doğal ürün olup hiçbir şekilde mısır şurubu gibi yapay tatlandırıcılar kullanmamaktayız. Kullanmış olduğumuz Ayçiçek yağı da her zaman için en iyi markalardan oluşmaktadır. Ayrıca kullanmış olduğumuz un bölgemizin ve İç Anadolu’nun en iyi buğdaylarından üretilmektedir.

Buca lokma firması ile yaptırmış olduğunuz üretimlerin ve dağıtımların kalitesi ve standardı güvence altında olup hiçbir kuşkuya düşmenize gerek yoktur. Uzun yıllarda bu kaliteden ödün vermeyi düşünmüyoruz.

Buca lokma